ÖVRIGT / Smycken / Örhängen + hängsmycke 8078382
nr 807 8382
Örhängen + hängsmycke
70-tal, Silver
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 februari 2013
kl 20:05:23
100 kr
200 kr
200 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.
Silver